Uygun fiyatlı iPhone 9’un (SE2) yeni görselleri sızdırıldı

Share

Merakla beklenen iPhone 9 (SE 2) ile ilgili söylentilerin ve sızıntıların sayısı her geçen gün artıyor. Şimdi de akıllı telefonun yeni görselleri internete düştü.

9TechEleven isimli Twitter hesabı tarafından paylaşılan görüntülere bakılırsa yeni uygun fiyatlı iPhone kırmızı, pembe, siyah, beyaz, mavi ve sarı renk seçenekleri ile gelecek.

Uygun fiyatlı iPhone 9'un yeni görüntüleri ortaya çıktı

Açıkça konuşmak gerekirse yeni görseller oldukça gerçekçi görünüyor. Akıllı telefonun iPhone 8’e benzer bir tasarıma sahip olacağı daha önce bildirilmişti.

Ayrıca A13 işlemci, 3 GB RAM, 4.7 inç ekran ve tek arka kamera ile geleceğini biliyoruz. Fiyat etiketi konusunda ise hala belirsizlik var. Analistlerin bir kısmı 399 dolar olacağı görüşünde. Diğerleri ise 400-500 dolar arsında bir fiyatla geleceğini söylüyor.

Uygun fiyatlı iPhone 9'un yeni görüntüleri ortaya çıktı

31 Mart’ta tanıtılması bekleniyor

Geçtiğimiz günlerde iPhone 9’un Apple’ın resmi web sitesinde göründüğüne yönelik haberler çıkmıştı. Ancak yayınlanan ekran görüntüsü son derece şüpheliydi. Hem görselin eski olması hem de tasarım beklentilerini yansıtmaması gerçeklik iddialarını çürüttü.

Apple’ın yeni uygun fiyatlı iPhone’u 31 Mart’ta tanıtacağı söyleniyor. Satışlar ise Nisan ayında başlayacak. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle üretim yavaş ilerlediği için hemen satışa çıkmama ihtimali de bulunuyor.

https://www.donanimhaber.com/uygun-fiyatli-iphone-9-un-yeni-goruntuleri-ortaya-cikti--119085