Close

Xiaomi, Mi 6’yı tekrar piyasaya sürebilir

2017 yılının en beğenilen amiral gemileri arasında yer alan Xiaomi Mi 6 modeli yeniden piyasaya çıkabilir. Firmanın orta seviye bir nostalji modeli üzerinde çalıştığı iddia ediliyor.

Xiaomi Mi 6 amiral gemisi döneminde en popüler amiral gemilerinden birisi haline gelmişti. Fiyat-performans anlamında her incelemeden olumlu not alan Xiaomi Mi 6 halen yüksek fiyat etiketi ile satılan bir model olmayı başarıyor.

Firmaya yakın kaynakların verdiği bilgilere göre Xiaomi Mi 6 yeniden sahneye çıkmaya hzırlanıyor. Orijinal model ile tasarım anlamında benzeyecek olan telefon muhtemelen yine 5.15 inçlik boyutunu koruyacak.

Snapdragon 700 serisi bir yonga setinden gücünü alması beklenen model tek veya çift kameraya sahip olacak. Bataryanın ise bir günü çıkaracak kapasitede olacağı tahmin ediliyor. Xiaomi Mi 6 2020 ile ilgili önümüzdeki dönemde daha fazla bilginin internete sızması bekleniyor.

https://www.donanimhaber.com/xiaomi-mi-6-kullerinden-doguyor--120013
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.