Close

Gökçeada Belediyesi, evde kalana Netflix hediye ediyor

Coronavirüs tüm dünyada etkisini göstermeye devam ederken ülkemizdede salgın hastalık hakkında önlem alınmaya başlandı. Sağlık Bakanlığı tarafından evden çıkmayın uyarına her kesimden destek gelirken en ilginç desteklerden biri Gökçeada belediyesi Netflix hamlesi oldu. Peki evde kalana ücretsiz Netflix hesabı nasıl olacak?

Alınan önlemlerin en etkilisi olarak görülen evden çıkmama belki de dikkat edilmesi gereken en önemli detaylardan. Ancak evde beklemek, can sıkıntısına sebep olsa da Gökçeada belediyesi konuya çok farklı bir çözümle yaklaşmış.

Eğer Gökçeada’da yaşıyorsanız, evde kalma sözü vererek ücretsiz Netflix üyeliği alabilmeniz mümkün. Belediyenin iletişim numarasına söz verip talebinizi gerçekleştirirseniz, Netflix’in temel planına sahip olabiliyorsunuz. Bu planla beraber ücretsiz hesabınızda Netflix içeriklerinin hepsine erişip, tek ekrandan izlemek mümkün.

https://shiftdelete.net/evde-kalma-sozu-verene-netflix-veren-belediye
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici İdari İşler Asistanı Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.