Close

Jennifer Aniston ile Brad Pitt’in evlilik hazırlığı yaptığı iddia edildi

Bir zamanlar Hollywood’un gözde çifti olan Jennifer Aniston ve Brad Pitt’in evlenmeye hazırlandığı ileri sürüldü.

İkili SAG Ödülleri gecesinde sahne arkasındaki yakınlaşmışlardı. Aniston ve Pitt’in fiziksel teması bol olan kısa sohbetinin objektiflere yansıması, kimilerine göre yeni bir başlangıç olarak yorumlanmıştı.

İngiliz Mirror gazetesinin haberine göre, hayranlarının isteği gerçek olmak üzere. Söylentilere göre ödül töreninden sonra gizlice görüştükleri konuşulan çiftin aşkı alevlenmiş. Haberde, Brad Pitt ile Jennifer Aniston’ın Meksika’da yıldırım nikahıyla evlenmeye hazırlandığı iddia edildi.

Çift, 1998 yılında birlikte olmaya başlamış, 2000 yılında da Malibu’da gizli bir törenle evlenmişti. Çiftin 2005’teki boşanmasının ardından Pitt, Mr. and Mrs. Smith filmindeki rol arkadaşı Angelina Jolie ile aşk yaşamaya başlamıştı.

T24

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sinem Bekler

Çeşitli gazetelerde muhabir olarak çalışan Sinem, yayıncılığın geleceğini online medyada görmesiyle son dönemdeki çalışmalarını bu yöne kaydırmaktan bir an bile kuşku duymadı. İşletme Bölümü mezunu olan Sinem, kültür sanat dünyasıyla da yakından ilgileniyor ve kendini tam bir başak kadını olarak nitelendiriyor. | sinem.bekler@serinletici.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.