Close

Xiaomi’nin giyilebilir cihaz satışları 100 milyonu aştı

Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, giyilebilir cihaz satışlarında inanılmaz rakamlara ulaşmış durumda. Şirket bugünlerde 100 milyondan fazla giyilebilir ürün satışını kutluyor.

Pazar araştırma şirketi IDC’nin (International Data Corporation) en son raporuna göre, Xiaomi son 5 yılda satılan 100 milyondan fazla ürünle giyilebilir cihaz satışında etkileyici bir sayıya ulaştı.

Xiaomi çıkışını sürdürecek

Şirketin bu rekor satış rakamında, hiç kuşku yok ki Xiaomi Mi Band akıllı bileklik modellerinin katkısı oldukça yüksek diyebiliriz. Ancak Çinli şirketin giyilebilir teknolojiler pazarında dikkat çeken birçok ürünü mevcut. Son zamanlarda Xiaomi’nin bu pazarı fethedecek yeni ürünler satışa sunduğunu söyleyemek mümkün ve bunlardan biri de kulaklık modelleri.

Xiaomi, giyilebilir cihaz satışlarında 100 milyonu aştı

Xiaomi, Avrupa’da yeni Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 modelini 79 euro fiyatla satışa sunmuştu. Bu rakam, Apple ve Huawei gibi rakiplerinin ürünlerine göre oldukça düşük. Önümüzdeki dönemde de Mi Band 5’in piyasaya sürülmesiyle birlikte, Xiaomi’nin bu satış rakamlarını daha da yukarılara çekeceğine kesin gözüyle bakıldığını da belirtelim.

https://www.donanimhaber.com/xiaomi-giyilebilir-cihaz-satislarinda-100-milyonu-asti--120374
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.