iPhone SE Plus da yakın zamanda tanıtılabilir

Share

Apple’ın iPhone SE 2020 modeli çok yakın bir zaman önce hayatımıza girdi. Bununla birlikte telefonun Türkiye fiyatı da belli olmuştu. İnsanların birçoğu telefonun sunduğu özelliklere oranla çok yüksek bir fiyat etiketine sahip olduğunu düşünse de telefonun yurt dışındaki fiyatı diğer iPhone modellerine göre düşük kalıyor. Bu tartışma, teknoloji gündemini meşgul etmeye devam edecek. Buna ek olarak Apple, yeni bir iPhone SE Plus modeli ile daha karşımıza çıkabilir.

Sızıntılardan da bildiğimiz kadarıyla benzer özellikler ile karşımıza çıkan yeni iPhone SE, teknolojiseverleri ikiye ayırmaya yetmişti. Bunun yanında elbette en yakın tarihte karşımıza iPhone 12 çıkacak ve bu telefon için gündeme birçok sızıntı düşecek.

Yine de her şeyin ötesinde tutarlı ve yerinde tahminleri ile karşımıza çıkan Jon Prosser, Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla iPhone SE 2020 serüveninin burada bitmediğini gösteriyor.

Prosser, yaptığı paylaşımla iPhone SE Plus için bilgiler paylaşacağını müjdeliyor. iPhone 8‘in gelişmiş versiyonu olarak karşımıza çıkan yeni iPhone için beklentiler yine yükseliyor.

Bildiğiniz gibi iPhone SE 2020, 4.7 inç LCD bir ekran ile geldi. Yeni iPhone SE 2020, iPhone 11 serisinde de gördüğümüz A13 Bionic işlemci tarafından destekleniyor. Bunların yanında yine de telefonun beklentileri karşılamadığını ve eleştiri oklarının hedefi haline geldiğini söylemek mümkün.

Shiftdelete