Sophie Turner’ın randevu şartı: Harry Potter izlemek!

Share

Pazartesi günü ‘The Late Show with James Corden’ şovuna katılan Joe Jonas, Sophie Turner’ın ilişkilerinin başlarında kendisine bir ultimatom verdiğini açıkladı. Eşinin kendisine Harry Potter filmlerini izlemesi gerektiğini belirten Joe Jonas, Sophie Turner’ın  ancak bu şekilde kendisi ile bir randevuya çıkacağını söylediğini ekledi.

“Sophie bana ‘Eğer bir ilişkiye başlayacaksak, Harry Potter filmlerini izlemek zorundasın’ dedi” diyen Joe Jonas, “İzleyip de bilmeyenleriniz varsa İngiltere’de her Noel sadece Harry Potter izlenir, tüm filmleri” diye ekledi. J.K. Rowling’in romanlarından adapte edilen film serisine bayıldığını söyleyen Jonas, aynı zamanda Turner’ın karantina süreci boyunca ‘Lord of The Rings’ izlemek istediğini söyledi. “Üç tane ‘Lord of the Rings’ legosu yaptık, Hogwarts yaptık, neredeyse 7 bin parçalı olan sarayı yaptık, Batmobili yaptık ve Stranger Things’i de eklemeden olmaz. Şu noktada yapacak şeyleri tüketiyoruz,” diyen Joe Jonas, sosyal izolasyon sürecinde Lego yapmaya başladıklarını söyledi. Eşi Turner’ın Lego konusunda çok yetenekli olduğunu ekleyen Jonas, yeni uğraşlar aradıklarını belirtti.

2016’da ilişkilerine başlayan Turner ve Jonas, Las Vegas’taki ‘A Little White Wedding’ kilisesinde eğlenceli bir törenle evlenmiş ve daha sonra Güney Fransa’da bir düğün yapmışlardı. Jonas’la ilk tanıştığı zamanı Nisan ayında Elle İngiltere’ye anlatan Turner, “En güzel şey yanında güvenlik getirmemesiydi. Yanında bir arkadaşını getirdi. Sadece ikimizin dans pistinde birkaç dakika geçirdiğini hatırlıyorum daha sonra uzak bir köşeye oturup sadece konuştuk. Saatlerce konuştuk ve hiç sıkılmadım. Yapmacık bir konuşma değildi, küçük sohbet de değildi—onunla konuşmak çok kolaydı. Kısa bir süre içinde ayrılmaz olduk ve sonra onunla turneye çıktım” demişti.

Eşi Joe Jonas ile ilk bebeklerini bekledikleri söylenilen Sophie Turner, “O çok yakışıklı, yetenekli, çok komik ve karizmatik. Nasıl onunla beraberim? Gerçekten bilmiyorum. Onunla birlikte olduğum için ve onun gibi birinin benim etrafımda olmak istediği ve benimle vakit geçirmesini istediği için çok şanslıyım.” dedi.

Elle