Close

Epic Games Store’un bir sonraki ücretsiz oyunu No Man’s Sky olabilir

21 Mayıs’a kadar GTA 5’i ücretsiz olarak dağıtan Epic Games Store’un 21 Mayıs’tan sonra ücretsiz dağıtacağı oyunun No Man’s Sky olabileceği ortaya çıktı.

Epic Games Store, her hafta bir oyunu ücretsiz olarak dağıtıyor. Geçtiğimiz Cuma çok konuşulan bir hamle yapıp GTA V’i ücretsiz olarak dağıtmaya başladı. 21 Mayıs tarihine kadar GTA V’i ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

21 Mayıs saat 18.00’den itibaren Epic Store’da büyük bir oyun daha ücretsiz olarak sunulacak. Peki bu oyun hangisi olacak? Epic Store’un API kodları bu oyunun No Man’s Sky olacağını gösteriyor.

API kodlarına baktığımızda No Man’s Sky’ın geliştiricisi Hello Games Ltd’nin “Bleak” takma adıyla bir oyunun eklendiğini görüyoruz. Firmanın Bleak isimli bir oyunu bulunmuyor. Asıl oyunu gizlemek için bu takma isim kullanılmış. Bu nedenle gizli oyunun No Man’s Sky olma ihtimali oldukça yüksek. Bir sonraki oyun eğer No Man’s Sky olacaksa 21 Mayıs saat 18.00 itibariyle ücretsiz olarak kütüphanemize ekleyebileceğiz.

Epic Games Store’un bir sonraki ücretsiz oyunu No Man's Sky olabilir

https://www.donanimhaber.com/epic-games-store-un-bir-sonraki-ucretsiz-oyunu-no-man-s-sky-olabilir--121885
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.