Close

Eski iPhone ve iPad’ler için iOS 12.4.7 yayınlandı

Apple’ın Pazartesi günü yayınladığı iOS 13.5 corona virüs konusundaki yenilikler ile dikkat çekerken, özellikle ısınma sorununun ortadan kalktığı düşüncesiyle büyük ilgi gördü. Beraberinde yayınlanan güncellemelerden birisi de, iOS 12.4.7 oldu. Tahmin edebileceğiniz gibi eski iPhone ve iPad modellerini kapsıyor.

Son dönemde yayınlanan iOS 12 güncellemeleri ile benzer şekilde herhangi bir yenilik veya performans iyileştirmesi sunulmuyor. Sadece güvenlik güncelleştirmelerini içeriyor. Ancak, yedi yıllık bir cihazı bile kapsadığı için güvenlik güncelleştirmelerinin önemini gözler önüne seriyor.

Eğer iOS 12.4.7 güncellemesinin geldiği bir cihaza sahipseniz, Yazılım Güncelleme bölümünden yüklemenizi tavsiye ediyoruz.

Güncellemeyi alan cihazlar “Ne kadar eski?” sorusuna 2013 yılında piyasaya sürülen iPhone 5s modeline kadar cevabını verebiliriz. Güncellemeyi alan cihazlar tam olarak şu şekilde: iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPod touch (6. nesil), iPad Air (1. nesil), iPad mini 2 ve iPad mini 3.

https://shiftdelete.net/ios-12-4-7-guncellemesi-yayinlandli
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Soner Asım

Soner, teknolojiye olan inancını bir yaşam tarzına dönüştürmüş durumda. Teknolojiyi sadece anlatmıyor, onu adeta yaşıyor. Stajyer olarak başladığı Serinletici kariyerini, teknoloji editörü olarak tam gaz sürdürüyor...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.