Close

Brad Pitt’ten ilham veren mezuniyet konuşması

John Krasinski’nin ‘Some Good News’ şovunda hava durumu haberlerini sunduktan sonra ‘Saturday Night Live’ şovuna katılan Brad Pitt, son dönemlerde sürpriz görünümleriyle anılıyor. Son olarak Missouri Devlet Üniversitesi’nin mezuniyet töreni için özel bir mesaj yayınlayan Brad Pitt, yeni mezunlara ilham verici bir konuşma yaptı. Pazartesi günü Instagram hesapları üzerinden Pitt’in 2020 mezunlarına verdiği konuşmayı yayınlayan Missouri Devlet Üniversitesi, öğrencilerini sevindirdi.

“Böyle zamanlarda bunu yapmak çok garip olmalı, ama bilin ki, sizin için umut ediyoruz. Bu dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için dileklerimiz sizinle,” diyen Brad. “Ve gelecekteki çabalarınızda size en iyisini diliyoruz. Başardınız, başardınız! Keyfini çıkarın, tekrar tebrikler ve büyük düşünün!” diye ekledi.

2020 mezunlarını tebrik eden tek ünlü Brad Pitt değil! Coronavirüs salgını sebebiyle mezuniyet törenlerinin ertelenmesi veya iptal olması üzerine birçok ünlü sanal mezuniyet törenlerine katılmaya başladı. Geçtiğimiz hafta Cardi B, Selena Gomez ve Oprah Winfrey gibi isimler Facebook ve Instagram’ın düzenlediği #Graduation2020 etkinliği ile yeni mezunları tebrik ettiler. Buna benzer olarak LeBron James ve daha birçok yıldız ‘Graduate Together’ sanal etkinliği ile liseden yeni mezun öğrencileri tebrik ettiler. Öğrenci olsanız da olmasanız da bu zamanlarda ünlülerden böylesine ilham verici konuşmalar izlemek kendinizi iyi hissettirebilir!

Elle

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.