Charm bileklik

Takı, kadınların vazgeçilmez tutkularından biridir. Gösterişin ve kişiliğin sembolü olan takılar birbirinden farklı modellerde vücut bulmaktadır. Güçlü kombinlerin göz alıcı sırrı, şık bir takıyla tamamlanmaktan geçmektedir. Feminenliği ön plana çıkararak, stilinizde etkili dokunuşlar yaratmaktadır. El yapımı takıların en gözde parçalarından biri olan charm bileklik, tercih edildiği her kombinde  bambaşka bir hava yaratıyor.

Mon Reve, şıklık ve el yapımı tasarımları odağında, takı dendiğinde akla ilk gelen marka olmakla beraber, özgün modellerinin kalitesi ile modaya yeni bir soluk getiriyor. Bir kadının tercih edebileceği her takı modelini bünyesinde barındırarak, tüm stillere dokunmayı hedefliyor. Özellikle her sezonun trendi olan bileklikler, Mon Reve ayrıcalığıyla göz kamaştırıyor. El yapımı tasarımlara farklı bir boyut kazandıran markamız, charm bileklik modeli ile adeta görenleri büyülüyor. Bu formda modelleri, sokak stiline hitap eden tarzınızla meç edebilir, cool bir şıklık kazanabilirsiniz. Mon Reve’in charm serisi şimdi inci modellerinde vücut buluyor. Çok sıralı inci bileklik, şıklığı ve zerafeti ile her kadının dolabında yer alması gereken nadir parçalardan biri oluyor. Bünyesinde barındırdığı eşsiz detaylar odağında, gece  şıklığınızı tamamlayacak nitelikte!

Charm bileklik ile her sezonun trendine yön veren Mon Reve, stilinizde etkili dokunuşlara yer vermek için özgün tasarımlar odağında modanın kalbi oluyor. Göz kamaştıran şıklığınıza yeni bir boyut kazandırmak için bu formda bileklikleri tercih ederek incinin zerafetini stilinizle tamamlayabilirsiniz. Markamızın eşsiz tasarımlarını incelemeniz için sizleri https://www.shopmonreve.com/kategori/charm-bilezik  sayfamıza bekliyoruz.