Galaxy M51, 7000 mAh’a yakın bataryasıyla şaşırtacak

Son günlerde Samsung denildiğinde akıllara Galaxy Note 20 ve Galaxy Z Fold 2 geliyor olsa da, şirketin orta ve giriş seviyesi telefonları satış rakamları ile yüzleri güldürüyor. Bu kapsamda 30 Temmuz’da Galaxy M31 modelini piyasaya sürecek olan Samsung’un bir sonraki telefonu Galaxy M51’in detayları ortaya çıkıyor.

Daha önce Bluetooth SIG onayı ile karşımıza çıkan telefonun bazı özelliklerini SamMobile paylaştı. Daha önce paylaşılan raporlarda Galaxy 51 kamerasının 64 Megapiksel çözünürlüğünde olacağı belirtiliyordu. Son raporlara göre bu ana kameraya, 12 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş açılı kamera eşlik edecek.

A51’de kullanılan geniş açı kamera ile aynı olacağını düşünüyoruz. Toplamda dört kamera olması bekleniyor, ana kamera ve ultra geniş açılı kameranın detayları bu şekilde. Ancak diğer kameraların ne olacağı şu anda bilinmiyor.

Snapdragon 730’dan güç alması beklenen telefonun, 6.7 inçlik ekranı S-AMOLED teknolojisine sahip. Delikli yapıdaki ekran, parmak izi okuyucuyu da bünyesinde barındırıyor. 7000 mAh’a yakın batarya kapasitesi ile sınırları zorlaması beklenen telefon, 128 GB depolama alanı ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

https://shiftdelete.net/galaxy-m51-ozellikleri-sizdirildi