Close

Güney Koreli teknoloji devi Samsung, önümüzdeki yıl piyasada boy gösterecek yeni Galaxy S serisi telefonları üzerinde çalışıyor. Galaxy S21’in üç farklı versiyonu olacak.

Samsung ürünleriyle ilgili haberleriyle tanınan Sammobile internet sitesi, 2021 yılında piyasaya sürülecek amiral gemisi Galaxy S serisinin üç model içereceğini duyurdu.

Böylelikle Güney Koreli şirket üst üste üçüncü yıl da üç akıllı telefon sunmuş olacak. Cihazların SM-G991, SM-G996 ve SM-G998 model numaralarına sahip olduğu bildiriliyor. Samsung her üç modelin de 5G özellikli versiyonlarını çıkaracak.

Akıllı telefonlar muhtemelen Galaxy S21, Galaxy S21+ (Plus) ve Galaxy S21 Ultra adı altında çıkış yapacaklar. 4G LTE bağlantısı ile sınırlı versiyonlar konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

128 GB ve 256 GB depolama seçenekleri

Gelen bilgilere göre Galaxy S21 serisi 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle sunulacak. 512 GB’lık versiyon henüz netlik kazanmadı ancak 1 TB’lık model kesinlikle olmayacak.

Samsung, tüketicilerin koronavirüs (Covid-19) pandemisinin ardından oluşan kriz ortamında, yüksek depolama alanı için daha fazla para ödemek istemeyebileceğini göz önünde bulunduruyor.

https://www.donanimhaber.com/samsung-uc-farkli-galaxy-s21-modeli-hazirliyor--123662
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.