Close

Breaking Bad’in başrol oyuncusu Bryan Cranston, fırsat verilirse Better Call Saul’da Walter White karakterine tekrar hayat vermek istediğini söyledi.

İngiltere merkezli sosyal medya platformu LADbible’ın okuyucu oylarıyla belirlediği ve 21. yüzyılın en iyi dizisi olarak seçilen Breaking Bad’in başrol oyuncusu Bryan Cranston, dizide hayat verdiği Walter White karakterine yeniden dönmek istediğini söyledi.

Disney +’ta yayınlanacak olan The One and Only Ivan’ın tanıtımı kapsamında Collider’e konuşan Cranston, “Vince Gilligan ve Peter Gould isterse Better Call Saul’da yer almak isterim. Bunu bir saniye bile düşünmem. Ancak henüz böyle bir teklif yok. Dizinin bir sezonu daha var, bekleyip göreceğiz” ifadelerini kullandı.

Kendisine Better Call Saul’da her sezon için bir bölümü yönetme teklifi geldiğini söyleyen aktör, açıklamasının devamında “Kendi işlerimin yoğunluğundan dolayı dizinin her sezonundan bir bölüm yönetme teklifini değerlendiremedim. Yönetmenlik için bir türlü zaman ayıramadım. Fakat diziye bayılıyorum, bence harika bir yapım” dedi.

Bryan Cranston: “Better Call Saul’a Walter White olarak dönmek için bir saniye bile düşünmem”

Cranston’un Breaking Bad’deki yönetmenlik deneyimi ile ilgili konuşan Gilligan’a göre aktör, oldukça yetenekli bir yönetmen. Bakalım, tüm bu açıklamaların ardından Walter White’ı yeniden ekranlarda görebilecek miyiz? Covid-19’un da etkisiyle Better Call Saul’un son sezonunun 2021 yılı ortalarında izleyiciyle buluşması bekleniyor.

https://www.donanimhaber.com/bryan-cranston-better-call-saul-a-walter-white-olarak-donmek-icin-bir-saniye-bile-dusunmem--124065
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.