The Walking Dead, 11. sezonu ile veda edecek

Zombi konseptini TV ekranlarına en iyi şekilde aktaran yapımlar arasında yer alan The Walking Dead dizisi ile ilgili sona gelindi. Kısa bir süre önce The Walking Dead final sezonu hakkında beklenen açıklama geldi. Dizi sona eriyor olsa da buna karşın yeni gelişmeler de yaşanacak.

The Walking Dead final sezonu duyuruldu

Resmi Twitter hesabı üzerinden atılan tweet ile birlikte The Walking Dead dizisinin, 2022 yılında 11. ve final sezonu ile ekranlarda olacağı ifade edildi. Açıklanan bilgilere göre The Walking Dead 11. sezon, genişletilmiş 24 bölümlük bir sezon olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

The Walking Dead hayranları için kötü haber!

The Walking Dead son sezonu ile ilgili yapılan bu açıklama ile birlikte, 2023 yılında Angela Kang isminin ön planda olduğu yeni bir TWD yapımı seyirciler ile buluşacak. Bu yeni yapımda Norman Reedus ve Melissa McBride isimleri de yer alacak.

Anlaşılan o ki ana dizi son bulacak olsa da devam yapımları ile TWD ismi ve konsepti TV ekranlarında tutulmaya devam edilecek. Nitekim bu da hayranları için iyi bir gelişme olarak kendini gösteriyor.

The Walking Dead final

Önümüzdeki dönemlerde yeni The Walking Dead 11. sezon ve yeni TWD yapımı ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecektir.

Ayrıca The Walking Dead’in film hazırlıkları da devam ediyor.

https://shiftdelete.net/the-walking-dead-hayranlari-icin-kotu-haber