Close

Galaxy Z Flip 2 daha büyük dış ekran ve batarya ile gelecek

Samsung’un dikey konumda katlanabilen ekrana sahip akıllı telefonu Galaxy Z Flip yenileniyor. Galaxy Z Flip 2 daha büyük bir dış ekran ve batarya ile geliyor.

Katlanabilir akıllı telefonlar pazarda artık yerini sağlamlaştırmış durumda. Bu sınıfın lideri konumundaki Samsung yeni ürünlerin çalışmalarını südürüyor. Galaxy Z Flip 2 bunlardan birisi.

Galaxy Z Flip 2 neler sunacak?

Galaxy Z Flip modeli hatırlanacağı üzere dikey şekilde katlanan bir yapıya sahipti. Daha küçük dış ekran bilgilendirme ve vizör gibi işlere yararken; katlanabilir iç ekranda standart işlemler yerine getiriliyordu. Samsung bu modelin bir de 5G versiyonunu çıkarmıştı.

Sektörden gelen bilgilere göre Galaxy Z Flip 2 modeli daha büyük bir dış ekrana sahip olacak. Dış ekranın daha fonksiyonel hale getirileceği tahmin ediliyor. Ayrıca katlanabilir ekran da firmanın yeni bir ultra ince katmanını kullanacak. Ekranı daha verimli hale getirmek için menteşe sisteminin de yenileneceği ifade ediliyor.

Son olarak yenilenen donanım ile birlikte bataryanın da büyüdüğü ifade ediliyor. Böylece daha uzun kullanım sürelerine ulaşılabilecek. Bunun haricinde işlemci, ekran boyutu, çözünürlük veya bellek gibi detaylar hakkında detay bulunmuyor. Galaxy Z Flip 2 en erken gelecek yılın başlarında tanıtılacak.

https://www.donanimhaber.com/galaxy-z-flip-2-daha-buyuk-dis-ekran-ve-batarya-ile-geliyor--125141
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Öktem Ersoy

Her gün, Star Wars yaşam türlerini bir gün tüm evrende görme ütopyasıyla uyanan Öktem tam bir teknoloji aşığı. iOS, Android gibi taraf tutmalardan uzak kalarak 1 ve 0'lardan oluşan dünyanın tamamını kollarını açarak kucaklayan Öktem Ersoy, Serinletici'de tahmin ettiğiniz üzere teknoloji editörlüğü yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.