Elart havlu setleri

Temizlik, hijyen gün boyu dikkat ettiğimiz sağlığımız için hayatımızın önemli unsurlarındandır. Temizlik sonrasında ellerinizi duruladığımız, banyo yaptıktan sonra kurulandığımız havlu temizliğimizin tamamlayıcısı olarak önemli yer arz etmektedir. Kendimizi temiz hissettikten sonra kullandığımız havlunun da dokusunun, kokusunun iyi olmasını isteriz. İşte bu hususta Elart ile kullandığımız havlularımız bizlere bu en güzel hissi yaşatacaktır.

Havlu alırken, dokusuna, yıkandıktan sonra bozulmamasına, koku yapmamasına ve sertleşme, çekme gibi problemler ile karşılaşmamaya özen gösterir, bu doğrultuda seçimlerimizi yaparız. Dokusuna karar verdikten sonra da, banyomuza ve zevkimize uygun olan renk ve desen seçeneğine karar veririz. İşte bu hususta, aradığınız en doğru adres elart.com ile güvenilir alışveriş yapabilir, renk ve seçenekleri ile tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Elart Havlu Setleri Çeşitleri

Havlu setleri çeşitlerimiz arasında, tek kişilik, çift kişilik ve aile seti olmak üzere farklı parçalardan oluşan bütün takımlarımız mevcuttur. Ayrıca, banyo havlu setleri, bornoz havlu setleri, hamam havlu setleri gibi çeşitli takımlara da sahip olabilirsiniz. Şimdi içerik detaylarına bir göz gezdirelim.

Öncelikle satın almak istediğiniz ürün kimler için ona vermelisiniz. Takım içerisindeki ürünler tek kişi için 1er parçadan, çift kişi için 2şer parçadan, aile seti için 4er parçadan oluşmaktadır. Elart banyo seti içerisinde, hamam setleri içeriği olarak alacağınız kişi sayısı kadar banyo havlusu ve el havlusu yer almaktadır. Bornoz seti içerisinde de bornoz, banyo havlusu ve el havlusu bulunmaktadır. Sizler de ister set olarak, ailenize bu takımlardan kombin yapıp alabilir, isterseniz de tek parça olarak ihtiyacınıza uygun havlu çeşidini alıp, kendi setinizi oluşturabilirsiniz. Kombin, içerik ve ürün detaylarımıza elart.com sitemizden ulaşabilirsiniz.

Elart Havlu Setleri Özellikleri

Her zevke, yaşa, kadın ve erkeğe hitap eden havlu setleri ile kaliteden ödün vermeden, her ürünümüzü fabrika testlerimizden geçirerek sizlerin beğenisine sunmaktayız. Ürünlerimiz %100 pamuk ipliğinden üretilmiş yerli ürünlerdir. Su emme kapasitesi yüksek olduğundan, teninizdeki suyu emerek, sizlere kurulanmış olmanın duygusunu hissettirir. Elart olarak ürünlerimiz kanserojen ve alerjik maddeler içermez ve sağlığınıza, teninize zarar vermez. Ürünlerimizin her türlü testleri yapılmış olup, herhangi bir sürpriz ile karşılaşmazsınız. Ürünlerimiz ISO-9001 kalite standartları ile üretildiğinden testlerden başarılı sonuçla geçmiştir. Bu sebeple havlu setleri içeriğinde renkte herhangi bir akma, desenlerde bozulma veya solma gözlemlemezsiniz. Böylece ürünlerimizi gönül rahatlığı ile uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Kalitenin güvencesini bizler sunuyoruz. Sizlere sadece renk ve desen beğenmesi kalıyor. O zaman içiniz rahat elart.com adresinden ev dekorasyonunuza ve zevkinizi uygun renk ve desenleri beğenme zamanı.

Elart Havlu Setleri Kullanım Talimatları

Havlu takımını ilk aldığımız zaman, kimileri kullanmadan yıkamak ister, kimileri ise kullandıktan sonra makineye atarlar. Ama hepimizin aklındaki tek sorudur, tüy döker mi, rengi solar mı, makinedeki diğer çamaşırlara renk bulaştırır mı acaba diye? Elart ile satın aldığınız her ürün için kafanızda artık bu sorulara yer olmasın. Havlu setleri içerisindeki her bir ürünü çamaşır makinenizde 30 ºC ta rahatlıkla yıkabilirsiniz. Ürünlerimiz elde yıkamaya da uygun olup, yıkama tercihinizi siz belirleyin. Ayrıca, düşük dereceye ayarlanmış ütünüz ile de rahatlıkla ütüleyebilirsiniz.

Yıkama yaparken beyazlatıcı veya leke çıkarıcı ürünleri kullanmamanızda fayda var. Çünkü bu ürünler, havlu yüzeyinin tamamına nüfus etmediğinden, lokal olarak yüzeye temas edecek ve havlularınız üzerine solma, renk tonu farklılığına sebebiyet verecektir. Bu sebeple, uzun yıllar ilk gün ki parlaklığı ile ürünlerinizi kullanmak istiyorsanız, pamuklu yıkama modunda düşük derecede yıkamanız tavsiye edilir. Daha detaylı bilgi için, elart.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.