Close

Hanımların kombinlerinde kullanmayı sevdiği parçalardan biri eteklerdir. Etekleri farklı kemerler ve üstlerle bir araya getirerek günlük veya önemli davetlerde giyebileceğiniz farklı kombinler elde edebilirsiniz. Yüksek bel etek modelleri ince belli hanımların tercih ettiği, günlük kombinler de rahat etmenizi sağlayacak modellerken giydiği giysilerin bedenlerine oturmamasından şikayetçi olan hanımlar için sizi daha çok saracak kalem etekleri kullanmak daha yararlı olacaktır.

Bu yılın modası olan deri ve uzun etekler modayı takip eden hanımların gözdesi olurken yazı rahat geçirmek isteyen hanımlar ise hava geçirgenliği yüksek olan şifon kumaştan yapılma çan model etekleri tercih etmektedirler. Uçuş uçuş duran bu etekleri ucu açık ayakkabılar ve şık kemerlerle kombinlediğinizde oldukça görkemli durmaktadır.

Etek Çeşitleri

Kombinlerinizde kullanabileceğiniz çok çeşitli modeller bulunmaktadır. Bu modeller arasında eğer sade ve şık olmayı istiyorsanız desenli kumaşlara sahip etekler size istediğiniz sadeliği ve canlılığı verebilecektir. Çok detaya sahip olmayan sade üstlerle hareketli etekleri kombinlemek istiyorsanız asimetrik kesim ve fırfır şeritli modeller sizi istediğiniz görünüme taşıyabilir. Özellikle belinde değişik şekilde bağlayarak istediğiniz hareketi katabileceğiniz kumaş kemerler bulunan etekler farklı tarzları seven hanımların ilgisini çekmektedir.

Önemli davetlerde saten üstler ve kemerle hareketlendirebileceğiniz etek modelleri zarafetinizi öne çıkararak sizlerin görünüşünüzü farklı bir noktaya taşıyacaktır. Her yıl değişen modayla birlikte değişik kesim ve modellere bürünen eteklerden gardırobunuza birkaç tane katmak isterseniz https://www.ipekyol.com.tr/giyim/etek-modelleri/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.