Close

Asya pazarını hedefleyen Renault Kiger tanıtıldı

Asya pazarlarına özel üretilecek modellere bir yenisi ekleniyor. Hindistan öncelikli bir otomobil olacak Renault Kiger, konsept haliyle karşımızda. Aracın Hint pazarı dışında da satılacağı açıklansa da detaylar belirtilmedi.

Konseptin ana hatları seri üretime taşınacak olsa da birçok detayın yollarda görülecek modelde olmayacağı açık. Logoya doğru uzayan LED farlar ve derin oyuklara sahip tampona eklenen sportlarla dikkat çeken aracın kaputu da güçlü görünüme etki ediyor.

Şişkin çamurluklar ve ince yapılı yan aynaların yanında siyah tavan rengi, ilginç şekillendirilmiş kapı kolları, geniş plastik gövde korumaları, lastiklerle tek parçaymış gibi duran büyük jantlar ve ilginç şekillendirilmiş bir port bagaj da yandan bakıldığında gözden kaçmıyor.

İç mekan tasarımı ve motoru henüz tanıtılmayan otomobilin arkasında şık bir spoiler, parantez biçimli LED stoplar, kalın ve siyah renkli tampon ve merkezi egzoz çıkışı görülebiliyor. Bu arada modelin boyunun 4 metre altında tutulduğu da açıklandı.

https://onurkoray.blogspot.com/2020/11/renault-kiger.html
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Ali Bardakçı

Gaziantep Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü'nü bitiren Ali, iş yaşamını aynı şehirde sürdürüyor. 19. yüzyıl sanat akımları üzerine hobi amaçlı çalışmaları bulunan Ali, Serinletici'de gündemi her alanda takip etmeyi hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.