Sex and The City ekranlara mı dönüyor?

Aylarca Friends’in ekranlara dönüp dönmeyeceğini konuştuk. Dönmeyeceği ama bonus bir bölümle hayranlarına bir veda öpücüğü vereceği konusunda anlaştık. Bu defa da pandemi nedeniyle bir türlü çekilemedi bonus bölüm.

Zaman aşımına uğrayan Friends ateşimiz biraz sönmüşken şimdi de çıkan yeni ‘dönüş’ haberiyle heyecanımız tavan yapmış durumda! Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden biri, başrollerini 4 cesur kadının paylaştığı Sex and The City’nin ekranlara (ya da dijital platforma) döneceği dedikodusu hepimizin içini ısıtıyor.

Uzun zamandır bahsedilen bir bu konu hakkında ne yazık ki bir pürüz var. HBO Max’e özel çekilecek bir sezonla ekrana dönmesi planlanan dizinin kadrosunda olmayı kabul etmeyen tek isim hepimizin tahmin edeceği üzere Samantha Jones karakterini canlandıran Kim Cattrall.

Carrie-e-Samantha-Sex-and-the-City-k0TH-U11012342195344DFE-1024x576@LaStampa.it  | BabbleTop

Dizimizin biricik yazarı Carrie Bradshaw karakterine hayat veren Sarah Jessica Parker ile büyük bir anlaşmazlık içine düşen Kim Cattrall için bu diziye dönmek mümkün değil. Sarah Jessica Parker’a göre ise Samantha olmadan dizinin çekilmesi mümkün değil.

Bakalım bu anlaşmazlığı kendi aralarında tatlıya bağlayıp ya da en azından profesyonelce davranıp dizi için onay verecekler mi? Nefesler tutuldu, SATC hayranları o güzel yanıtı bekliyor.