Close

Galaxy S21 FE, 2021 yazı piyasaya sunulabilir

Uygun fiyatlı amiral gemisi sınıfında Samsung’un yüzünü oldukça güldüren Galaxy S20 FE modelinin devamı için hazırlıklar sürüyor. Galaxy S21 FE modelinin yapı numarası ve bazı özellikleri de belli oldu.

Kısa süre önce veri tabanlarında ortaya çıkan SM-G990B model numarasının Galaxy S21 FE modeline ait olduğu tahmin ediliyor. SM-G99xx şeklinde ana numarası olan model ülkelere göre son numaralarda farklılık gösteriyor. Galaxy S20 FE de SM-G78xx ana model numarasını ülkelere göre şekillendirmişti.

Galaxy S21 FE modelinde 60Hz Super AMOLED ekran, 6GB RAM bellek, Exynos 2100 yonga seti ve 4580mAh kapasiteli batarya olacağı daha önce gündeme gelmişti. Yeni olarak ise 128GB/256GB depolama, 4 farklı renk seçeneği, 5G desteği ve Android 11 işletim sistemi sayılıyor.

Henüz telefonun LTE versiyonuna ait bir bilgi mevcut değil. Diğer taraftan One UI 3.1 ara yüzünün kullanılması bekleniyor. Galaxy S20 FE sonbahar döneminde piyasaya çıkmıştı. Galaxy S21 FE bu bakımdan biraz daha erken yani yaz sonlarında karşımıza çıkabilir.

https://www.donanimhaber.com/galaxy-s21-fe-yolda--130059
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Olgu Atanay

Olgu Serinletici'ye teknoloji stajyeri olarak hızlı bir giriş yaptı. Aynı hızı yazarlık yolunda kullanma konusunda en ufak bir kuşkusu yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.