Close

Ayda Field Türkçe dersi alıyor

Şarkıcı Robbie Williams’ın Türk asıllı oyuncu eşi Ayda Field, Türkçe’sini ilerletmek için ders almaya başladı.

2010’dan beri dünyaca ünlü şarkıcı Robbie Williams ile evli olan Field, ‘Türkçe ev ödevim” diyerek ders notlarını Instagram story’sinden paylaştı.

AYDA FIELD KİMDİR?
Ayda Field 17 Mayıs 1979 doğumlu. Amerikan televizyon oyuncusudur. Field, Ayda Sabahat Evecan adıyla Los Angeles, Kaliforniya’da doğdu. Babası Türk, annesi ise Amerikalıdır.

Harvard-Westlake School üniversite-hazırlık okuluna katıldı, 1997 senesinde Duke Üniversitesi’nden mezun oldu. Burada Uluslararası Politik Bilim ve Ekonomi alanında derece kazandı. Columbia Üniversitesi’nde hukuk okuyordu ama televizyon serilerinden bir teklif gelince okula devam etmedi. Ana dili İngilizce dışında iyi derecede Fransızca ve İtalyanca konuşabiliyor.

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.