Close

The Suicide Squad fragmanı rekor kırdı

İlk film ile büyük tepki toplayan Suicide Squad filminin ikincisi olan The Suicide Squad’ın ilk fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Yayınlanan fragman Mortal Kombat’ı geçerek rekor kırdı.

DC’nin popüler çizgi romanlarından Suicide Squad’tan uyarlanarak yapılan aynı isimli filmin ikincisi The Suicide Squad fragmanı geçtiğimiz hafta yayınlandı. Yayınlanan fragman bir hayli sevildi ki bu sevgi bir rekora da sebep oldu.

The Suicide Squad’ın yayınlanan redband fragmanı, yani yaş kısıtlamalı fragmanı 150 milyon izlenerek Mortal Kombat filminin geçtiğimiz aylarda elde ettiği rekoru kırdı. Mortal Kombat’in redband fragmanı 116 milyon izlenerek Deadpool ve Logan’ı geçmişti. The Suicide Squad fragmanı da 150 milyon izlenerek bu rekorun sahibi oldu.

Filmin yönetmenliğini James Gunn üstleniyor. The Suicide Squad, 16 Ağustos 2021’de hem sinemalarda hem de 1 aylığına HBO Max’te yayınlanacak.

Oyuncu kadrosunda ise Margot Robbie, Idris Elba, Joel Kinnaman, John Cena, Viola Davis, Jai Courtney, Michael Rooker, Flula Borg, David Dastmalchian, Daniela Melchior, Steve Agee, Mayling Ng, Peter Capaldi, Alice Braga, Pete Davidson, Nathan Fillion, Sean Gunn, Storm Reid, Taika Waititi, Joaquín Cosío, Juan Diego Botto ve Sylvester Stallone bulunuyor.

https://www.donanimhaber.com/the-suicide-squad-fragmani-150-milyon-izlenerek-mortal-kombat-in-rekorunu-gecti--131902
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.