Close

Dexter’ın yıllar sonra yayınlanacak 9. sezonundan ilk teaser paylaşıldı

2006 yılında başlayıp 2013 yılında son bulan zamanın popüler dizilerinden Dexter’ın, yeni sezonundan ilk teaser paylaşıldı.

Yayınlanan videoda daha önce ilk görsel olarak paylaşılan görselin video halini görebiliyoruz diyebiliriz. Ayrıca Dexter’ın yüzü de net bir şekilde gözüküyor. Teaser’ın arka planında çalan şarkı ise Nina Simone’den Don’t Let Me Be Misunderstood isimli parça.

Yeni sezon 10 bölümlük bir mini dizi şeklinde yayınlanacak ve yine dizinin başrolünde Michael C. Hall olacak. Yaratıcılığını ise Clyde Phillips üstlenecek. Dizinin bu yıl içerisinde yayınlanması bekleniyor. Dizinin yeni sezonundaki diğer oyuncular da şöyle: Michael C. Hall, Clancy Brown, Julia Jones, Alano Miller, Johnny Sequoyah ve Jack Alcott.

Dizi yeni sezonunda Miami yerine bu sefer New York’un kurgusal bir kasabası olan Iron Lake’te geçecek. Ayrıca açıklanan bilgiye göre dizide Dexter hala hükümet tarafından aranıyor ve Miami’den çok uzak bir yerde başka bir isim ile yaşıyor olacak.

https://www.donanimhaber.com/populer-dizi-dexter-in-yillar-sonra-yayinlanacak-9-sezonundan-ilk-teaser-paylasildi--132859

 

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Olgu Atanay

Olgu Serinletici'ye teknoloji stajyeri olarak hızlı bir giriş yaptı. Aynı hızı yazarlık yolunda kullanma konusunda en ufak bir kuşkusu yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.