La Casa De Papel’in final sezonu için yayın tarihi açıklandı

Netflix, La Casa De Papel dizisinin final olacağı 5. sezon yayın tarihini açıkladı. Ünlü yapımın bölümleri iki farklı tarihte gösterime girecek.

Netflix, La Casa De Papel dizisinin 5. sezon yayın tarihini açıkladı. Çekimlerinin geçtiğimiz hafta bittiği duyurulan dünyaca ünlü İspanyol yapımın aynı zamanda finali olacak bu sezonda Netflix farklı bir strateji izleyeceğinin sinyalini verdi. Şimdiye kadar tüm sezonları tek bir tarihte gösterime giren La Casa De Papel bu kez yılın belirli zamanlarında parça parça yayınlanacak.

la casa de papel 5. ve final sezon

La Casa De Papel 5. sezon 3 ay arayla gösterime girecek

YouTube kanalından kısa bir tanıtım videosu paylaşan Netflix, La Casa De Papel dizisinin 5. sezonunun iki kısımda yayınlanacağını duyurdu. 5 bölümden oluşan ilk kısmı 3 Eylül’de izleyiciyle buluşacak dizinin geri kalan 5 bölümünün ise 3 Aralık’ta platforma ekleneceği belirtildi. Böylelikle La Casa De Papel’in toplamda 10 bölümle final yapacağı kesinleşti.

İlk iki sezonda, belirli suçlardan sabıkası olan bir grup suçlunun İspanya Kraliyet Darphanesi’ni soyma planlarını konu alan La Casa De Papel’in üçüncü ve dördüncü sezonunda ekip, arkadaşlarından birinin kaçırılması üzerine İspanya Merkez Bankası’nı soydu.

Netflix, “Soygun sona eriyor” notuyla yaptığı bir paylaşım ile La Casa De Papel severleri heyecanlandırmış, ekibin akıbetinin nihayet belli olacağının sinyallerini vermişti. Her sezonda farklı maceralara atılan Profesör ve grubu bakalım amaçlarına ulaşacaklar mı yoksa kazanan karşı taraf mı olacak?

La Casa de Papel

https://shiftdelete.net/la-casa-de-papel-5-ve-final-sezon-yayin-tarihi