Breaking Bad’in yaratıcısı yeni proje ile geliyor

Share

Tüm zamanların en iyi dizilerinden biri olarak kabul edilen Breaking Bad’in yönetmeni Vince Gilligan, yeni bir projeyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Başarılı prodüktörün yine Breaking Bad teması üzerinden gitmesi bekleniyor.

Breaking Bad ve Better Call Saul’un yapımcısı Vince Gilligan, halihazırda Sony ile bir sözleşmeye sahip. The Hollywood Reporter‘ın haberine göre Gilligan, mevcut sözleşmesi uzatma yoluna gitti. Anlaşmanın parçası olarak Gilligan, Peter Gould ile birlikte Better Call Saul‘un altıncı ve son sezonunun tamamlanmasının ardından yeni içerikler geliştirecek. İlk etapta Sony için yeni bir proje üzerinde çalışılıyor. Ancak henüz net bir bilgi gelmiş değil.

Gilligan: Sony çalışmak için harika bir yer

Gilligan: "Sony çalışmak için harika bir yer"

Gilligan Sony ile yeniden anlaşmak isteyip istemediğine karar vermek için çok az zamana ihtiyacı olduğunu söyledi. Yapımcı, “Seçeneklerimi belki yirmi saniye düşündüm, sonra yeniden başlamaya karar verdim. Sony bana karşı çok cömert ve çalışmak için harika bir yer” dedi.

Anlaşmayla ilgili Sony yöneticileri Jeff Frost ve Jason Clodfelter ise, Gilligan’ın yaptığı her şeyde benzersiz bir yaratıcı daha ve aynı zamanda olağanüstü bir arkadaş olduğunu söyledi.

Better Call Saul, altıncı sezon çekimlerine bu yılın başlarında start verdi. Jimmy McGill (Saul Goodman)’i oynayan Bob Odenkirk, sezonla ilgili çok heyecanlı olduğunu belirtti. Odenkirk, son sezonun çok yoğun olmasını beklediğini de sözlerine ekledi.

https://shiftdelete.net/breaking-bad-yapimcisi-yeni-projesiyle-geliyor