AirPods 3, iPhone 13 ile birlikte tanıtılabilir

Share

Apple yeni akıllı telefonlarını Eylül ayında tanıtmaya hazırlanıyor. Gelen son bilgilere göre şirket iPhone 13 serisi ile birlikte üçüncü nesil AirPods kablosuz kulaklığını da sahneye çıkaracak.

Apple, yeni iPhone 13 serisi akıllı telefonlarını tanıtmak için Eylül ayında bir etkinlik düzenlemeyi planlıyor. Görünüşe bakılırsa lansmanda gözler önüne çıkacak tek şey Cupertinolu şirketin yeni akıllı telefonları olmayacak.

DigiTimes internet sitesinin haberine göre iPhone 13 serisi ile birlikte üçüncü nesil AirPods da tanıtılabilir. Şirkete yakın kaynaklar Apple’ın Eylül etkinliğinde merakla beklenen yeni kablosuz kulaklığını da sahneye çıkaracağı görüşünde.

AirPods 3 ne zaman çıkacak?

AirPods Pro’ya benzeyecek

AirPods 3’ün seri üretiminin Ağustos ayında başlayacağı belirtiliyor. Üçüncü nesil kablosuz kulaklık AirPods Pro’ya benzer bir tasarımla gelecek ancak aktif gürültü engelleme (ANC) gibi üst sınıf özellikler sunması beklenmiyor.

Daha önceki raporlarda Apple tedarikçilerinin AirPods 3’ün seri üretiminde kullanılmak üzere bileşen sevkiyatına başladığı bildirilmişti. Bu şirketler arasında Semco, LG Innotek, Kinsus, Unimicron, Nan Ya, Zhen Ding ve AT&S bulunuyor.

https://www.donanimhaber.com/airpods-3-ne-zaman-cikacak--136665