Yüzüklerin Efendisi dizisinin çekimleri bitti ve yayın tarihi belli oldu

Share

Dünyanın en popüler markalarından birisi olan Yüzüklerin Efendisi’nin dizi uyarlamasının çekimleri bitti. Geçen sefer çıkan haberlerin aksine bu sefer resmi olarak açıklandı.

Hem filmleri hem de kitapları ile dünyanın en büyük markalarından birisi haline gelen Yüzüklerin Efendisi’nin Amazon tarafından hazırlanan dizisinin çekimleri bitti.

Dün akşam bu saatlerde yayın tarihi açıklanan dizinin resmi Twitter hesabından dizinin çekimlerinin bittiği açıklandı. Kaç sezonun çekimleri bitti açıklanmadı ancak büyük bir ihtimalle ya ilk sezonun ya da ilk iki sezonun çekimleri bitti. Daha öncesinde ilk sezon çekimlerinin bittiğine dair bir haber çıkmıştı ancak resmi değildi. O haber ya yalandı ya da bugün açıklanan haber ilk iki sezon için geçerli.

Yüzüklerin Efendisi dizisi, 2 Eylül 2022’de Amazon Prime Video üzerinden yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi dizisi Orta Dünya’nın İkinci Çağ’ını anlatacak. İkinci Çağ ise birçok önemli olayın gerçekleştiği 3441 yıllık bir dönemi kapsıyor. Dizinin başındaki isimler J.D Payne ve Patrick McKay.

https://www.donanimhaber.com/yuzuklerin-efendisi-dizisinin-cekimleri-bitti--137126