Üç kez ertelenen No Time to Die’ın son fragmanı yayınlandı

2020 yılında vizyona girmesi beklenen ancak Pandemi nedeniyle üç kez ertelenen James Bond: No Time to Die filminin final fragmanı yayınlandı.

Pandemi nedeniyle ertelenen filmlerden biri olan James Bond: No Time to Die filmi için sevindiren gelişme yaşandı. Üç kez ertelenen filmin yeni fragmanı yayınlandı.

8 Ekim 2021’de tüm dünyada vizyona girecek No Time to Die, serinin yirmi beşinci filmi olma özelliğine sahip.

James Bond, Ian Fleming tarafından 1952’de yaratılan hayali bir karakter olarak yaratıldı. 1964 yılına kadar birçok roman ve kısa hikayeye konu olan James Bond karakteri ilk kez 1962 yılında Dr. No filmi ile beyaz perdeye aktarıldı.

James Bond: No Time to Die filminin final fragmanı yayınlandı.

Geçmişte Sean Connery, David Niven, Roger More ve Pierce Brosnan gibi usta oyuncuların canlandırdığı James Bond karakterini 2006’dan beri Daniel Craig canlandırıyor.

En çok izlenen Bond filmlerinden biri olan Skyfall, 2012 yılında vizyona girdikten sonra 1 milyar 32 milyon dolar hasılat ile en çok kazanan James Bond filmi oldu.

Başlangıçta Nisan 2020’de vizyona girmesi planlanan No Time to Die, önce Kasım 2020’ye, ardından tekrar Nisan 2021’e ertelendi.

Yeni filmin 28 Eylül 2021’de Londra’daki Royal Albert Hall’da bir dünya prömiyeri yapılacak. Ardından 30 Eylül’de İngiltere’de vizyona girecek olan film 8 Ekim’de ABD ve diğer ülkelerde sinema severler ile buluşacak.

James Bond filmlerinin yirmi beşincisi olan No Time to Die filminin prodüksiyonu MGM ve Eon Productions tarafından üstlenildi.

https://shiftdelete.net/james-bond-un-son-filmi-yakinda-geliyor-no-time-to-die