‘Samsung yeni nesil Galaxy Note üzerinde çalışıyor’

Galaxy Note ticari markasını yenilemeyen Samsung’un bu seriyi bitirdiği düşünülüyordu, ancak sızan son bilgiler Note serisinin sonlanmayacağı yönünde.

Ice Universe takma adıyla bilinen güvenilir sızıntı kaynağı, Samsung’un Galaxy Note serisini sonlandırmadığını hatta yeni versiyonunun üzerinde çalışmalar yaptığını iddia etti.

Daha önce Güney Koreli teknoloji devi Galaxy Note markasını yenilemedi, ardından birçok uzman Galaxy Note 20 modellerinin, bu serinin en son cihazları olduğunu belirttiler. Ancak Ice Universe farklı düşünüyor. Attığı bir tweet’te, tedarik zincirindeki bir çalışanın, yeni nesil Galaxy Note’un geliştirildiğine dair kanıtlar gördüğünü söyledi ancak veri kaynağını açıklamadı. Akıllı telefonların özellikleri de bilinmiyor.

Samsung gerçekten yeni Galaxy Note’u piyasaya sürmeyi planlıyorsa, büyük olasılıkla lansman 2022’nin ikinci yarısında gerçekleşecek. Güney Koreli dev şimdilerde Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’yı duyurmaya hazırlanıyor. Akıllı telefonlar ya bu yılın sonunda ya da önümüzdeki yılın başlarında tanıtılması bekleniyor.

https://www.donanimhaber.com/samsung-un-yeni-galaxy-note-uzerinde-calistigi-iddia-ediliyor--138888