Sweet Magnolias 2. sezonu 4 Şubat’ta yayında

Sherryl Woods’un çok satanlar listesinde yer alan aynı isimli kitap serisinden diziye uyarlanan Sweet Magnolias, son yıllarda çekilen yapımlar arasında Gilmore Girls tadında bir dizi. İlk sezonunu çok sevdiğimiz bu renkli dizinin 2. sezonu 4 Şubat’ta Netflix’te yayınlanıyor.

Amerika’nın güneyinde yer alan Serenity kasabasında yaşayan Maddie, Helen ve Dana Sue isimli üç arkadaşın hikâyesi anlatılıyor. Yaşadıkları iyi ya da kötü şeyleri birbirlerine tutunarak atlatan bu üç arkadaşın ilişkiler, kariyer ve arkadaşlıkları oluşturuyor dizinin konusunu.

Ve yaşadıkları sevimli kasaba… Klasik bir kasaba dizisi bu da aslında. Herkesin birbirine destek olduğu, insanların gülümsediği sevecenlikte bir yapım. Ama esas mesela umut vermesi…

Sweet Magnolias Season 2 Trailer: Secrets 

<p style=doxycyclin 100 kaufen

, Romance &amp; More Margaritas” />

Evliliğinde aldatılan bir kadının yeni bir aşkı bulması konusunda umut vadediyor. Kariyerinde çıkmaza giren bir kadının bambaşka bir kariyer sahibi olarak iş kurabileceğini vadediyor. Çocuğuyla problem yaşayan bir annenin aslında her anne gibi olduğunu ve zamanla her şeyin daha iyiye gideceğini vadediyor.

Sweet Magnolias Finally Revealed Season 2 Premiere Date And More, So Get Those Margaritas Ready | Cinemablend

Vaatler bol, umutlar bol, tatlılık bol (hatta en bolu), margarita bol, gözyaşı bol, kahkaha bol…

Margaritaları hazırlayın ve dizinin keyfini çıkarın!