3-4 Temmuz 2023 Dolunay Etkisi nedir?

Share

Dolunay, Ay’ın Dünya’ya en yakın olduğu zaman dilimidir. Bu zaman diliminde, Ay’ın yüzeyi Güneş ışığıyla tamamen aydınlanır ve gökyüzünde parlak bir disk olarak görünür. Dolunay, duygularımızı, ilişkilerimizi ve hayatımızdaki önemli olayları etkileyebilir.

3-4 Temmuz 2023 tarihinde, dolunay Oğlak burcunda gerçekleşecek. Bu dolunay, sorumluluklarımızı, hedeflerimizi ve kariyerimizi vurgulayacak. Aynı zamanda, hayatımızda neyin işe yaradığını ve neyin yaramadığını görmemize yardımcı olacak. Bu dolunay, bizi daha disiplinli, çalışkan ve sabırlı olmaya teşvik edecek.

Bu dolunayın etkisi altında, kendimizi daha ciddi, olgun ve gerçekçi hissedebiliriz. Hayatımızda istikrar ve güven arayabiliriz. Aynı zamanda, kendimize ve başkalarına karşı daha dürüst, adil ve saygılı olabiliriz. Bu dolunay, bize hayatımızda neyin önemli olduğunu hatırlatacak ve buna göre hareket etmemizi sağlayacak.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...