Daniel Craig Tekrar James Bond’u Oynayabilir

Daniel Craig‘in James Bond macerası şüphesiz seri içindeki en olaylılardan biri. Spectre’dan sonra “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.” gibi iddialı açıklamalarda bulunan ünlü aktör görünen o ki sert bir dönüşe giriyor.

Daniel Craig’in James Bond filmlerinde yer almak istemediğini duyurmasının ardından Idris Elba’dan Tom Hardy’e uzanan bir Bond listesi çıkarılmıştı. Hatta öyle ki ortada henüz hiçbir şey yokken Elba’nın rol için konuşulması bile olaylara sebep olmuştu. Ancak Craig’i bir kez daha James Bond serisinde isteyen Sony’nin aktöre astronomik bir teklif sunduğu kulislerde konuşuluyordu. Görünen o ki Sony’nin teklifi Craig’i ikna etmiş.

Mirror’ın “kaynaklarından” edindiği bilgiye göre 25’inci James Bond filminde Craig bir kez daha boy gösterecek. Yapımcı Barbara Broccoli’nin Craig’i yeni film için ikna ettiğini söyleyen kaynaklar aynı zamanda Adele‘in de filmin müziklerini yapacağını belirtiyor. Skyfall filmine damga vuran şarkısıyla Oscar kazanan Adele ve Daniel Craig’in kazançlı bir ikili olduğu, yeni Bond filminde de başarı getireceği düşünülüyor. 2012’de Craig ve Adele’le hazırlanan Skyfall, Bond serisinin en karlı işi olmayı başarmıştı. Görünen o ki yapımcılar aynı formül üzerinden ilerlemeye karar vermiş. Şimdilik resmi bir açıklama yer almıyor. Ancak yakın gelecekte fimin konusu ile beraber bir duyuru görmeyi bekliyoruz. Yeni Bond filminin 2018 yılında vizyona girmesi planlanıyor.

Mirror, Log