Fifty Shades Darker’dan Yeni TV Spotu!

Share

Dünyayı kasıp kavuran Fifty Shades of Grey filminin ikincisi için geri sayım başladı! E. L. James’in çok satanlar kitabından uyarlanan film serisinde heyecan git gide artıyor. Seveni de çok, antipatik bulanı da. Peki siz hangi taraftasınız?

ana-2-t

Universal Pictures Fifty Shades Darker’dan (Karanlığın Elli Tonu) yeni TV spotu yayınladı! Yayınlandığı andan itibaren izlenme rekorları kıran tv spotu, filmin gişe kaygısı yaşamayacağına dair ipucu veriyor.

Yönetmen koltuğunda James Foley’in oturduğu yapımda, 28 yaşındaki Avustralyalı oyuncu Bella Heathcote’un da kadroya dahil olmasının yanında Kim Basinger, Marcia Gay Harden, Jennifer Ehle, Victor Rasuk, Luke Grimes, Rita Ora, Eloise Mumford ve Max Martini de bulunuyor.

Filmin 14 Şubat yani Sevgililer Günü’nde vizyona girmesi planlanmıştı; ancak Türkiye’deki vizyon tarihi 10 Şubat 2017 olarak açıklandı.

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...