Galaxy S23 ve S23 Plus kamera sorunu yaşıyor

Share

Yalnızca Galaxy S23 Ultra değil, serinin diğer kalan modellerinde de kullanıcılar çeşitli sorunlar yaşıyor. Bazı Galaxy S23 ve S23 Plus sahipleri, kameranın bulanık çekmesi sorunuyla karşı karşıya.

Yeni Galaxy S23 serisinde yalnızca Galaxy S23 Ultra modelinde kamera geliştirme söz konusu. Düz Galaxy S23 ile Galaxy S23 Plus, S22 ve S22+ ile aynı kamera kurulumuna sahip olmasına karşın, kullanıcılar yeni modellerde ana arka kameranın bulanık çektiğini söylüyor.

s23 kamera bulanık çekiyor

Görünüşe göre, 50MP arka kamera, tüm sahneyi odakta tutmada sorun yaşıyor. Kullanıcılar, sahnenin merkezinin -beklendiği gibi- keskin ve odaklanmış göründüğünü ancak fotoğrafların kenar ve köşelerinde bulanıklık olduğunu söylüyor.

Kameranın bulanık çekmesi durumunun Galaxy 22 serisinde de olduğu ancak dile getirilmediği bildiriliyor. Yazılım güncellemesiyle çözülecek bir sorun gibi görünmüyor. Samsung, soruna ilişkin resmi bir açıklamada bulunmadı.

https://www.donanimhaber.com/galaxy-s23-ve-s23-plus-kamerasi-bulanik-cekiyor-sorunu--161442

Olgu Atanay

Olgu, Serinletici'ye teknoloji stajyeri olarak hızlı bir giriş yaptı. Aynı hızı yazarlık yolunda kullanma konusunda en ufak bir kuşkusu yok.

You may also like...