Game of Thrones 8. sezon ilk sahnesi yayınlandı

Share

Merakla beklenen Game of Thrones 8. sezon nihayet ilk gerçek sahnesi ile karşımızda. HBO tarafından yayınlanan bu kısa sahnede bakalım nelere tanık oluyoruz?

Game of Thrones 8. sezon ilk görüntüleriyle karşımızda

Son yıllara damgasını vuran ve en çok beklenen yapımlardan olan Game of Thrones bu yıl ekranlara veda edecek. 8. sezonu ile karşımıza gelecek olan dizi için geçtiğimiz aylarda bir fragman yayınlanmış olsa da maalesef yeni sezona dair herhangi bir sahne göremiyorduk.

Merakla beklenen ilk sahne ise nihayet HBO tarafından yayınlandı. 2019 yılında yayınlayacağı diziler için bir kolaj video hazırlayan HBO, bu kolaj videoda Game of Thrones 8. sezon için ilk sahneyi de paylaşmış oldu.

Son derece önemli olarak yorumlayabileceğimiz bu sahnede Jon Snow ve Daenerys Targaryen’ın Kışyarı’na vardıklarını görüyoruz. Burada Sansa Stark onları karşılarken “Kışyarı sizindir majesteleri.” dediğini duyuyoruz.

Jorah Mormont’un da Daenerys’in yanında olduğu gözlerden kaçmazken hazırlanan kolaj videoda direk Game of Thrones kısmına gelmek istiyorsanız 39. saniyeden itibaren izleyebilirsiniz.

Shiftdelete

Tolga Erbak

Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor.

You may also like...