Google Pixel 7 telefonlara çift eSIM desteği geldi

Share

Google’ın sevilen akıllı telefon serisi Pixel 7, yeni bir özelliğe kavuştu. Firmanın Android 13 QPR2 Beta 2 güncellemesi, cihazlara çift eSIM desteğini getirdi.

Google’ın güncel amiral gemi telefonlarından olan Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için yayınlanan yeni güncelleme, cihazlara çift eSIM desteği getiriyor.

Fiziksel SIM ve eSIM kombinasyonu ile Pixel cihazlarında uzun yıllardır çift SIM kart desteği sunan Google, fiziksel SIM olmadan da çift SIM desteği sunmaya başladı. Pixel cihazları için yayınlanan Android 13 QPR2 Beta 2 güncellemesi, Pixel 7 cihazlarına çift eSIM özelliğini getirdi. Bu özelliğin Mart 2023’te yayınlanacak ‘’Pixel Feature Drop’’ güncellemesi ile genel kullanıcıya da yayınlanması bekleniyor. Google, çift eSIM desteği sunmaya başlasa da muhtemelen cihazların çift eSIM + fiziksel SIM kombinasyonu ile üç SIM kullanmasına izin vermeyecektir.

https://www.donanimhaber.com/pixel-7-serisi-icin-cift-esim-ozelligi-aktiflestirildi--159631

Olgu Atanay

Olgu, Serinletici'ye teknoloji stajyeri olarak hızlı bir giriş yaptı. Aynı hızı yazarlık yolunda kullanma konusunda en ufak bir kuşkusu yok.

You may also like...