Lady Gaga ile Tiffany’de Kahvaltı

Share

91. Oscar Ödül Töreni’ne elbette ki ünlülerin kırmızı halı şıklığı damga vurdu.! Lady Gaga, Audrey Hepburn’e gönderme yaptığı 30 milyon dolarlık elmas kolyesiyle çok konuşuldu.

Los Angeles’ta gerçekleşen 91. Oscar Ödül Töreni’ne elbette ki ünlülerin kırmızı halı şıklığı damga vurdu. İsimlerden biri de kuşkusuz Lady Gaga’ydı!

A Star ıs Born tanıtım turnesi boyunca pek çok farklı tasarımcının elbisesini başarıyla taşıyan Gaga, Oscar gecesi sadık olduğu Alexander McQueen’e geri döndü. Dramatik siyah elbisesi, uzun eldivenleri, nostaljik saç şekli ve Tiffany & Co. kolyesiyle Lady Gaga, adeta Breakfast at Tiffany’s film setinden fırlamış gibiydi.

Bu benzerliği uyandıran en önemli unsur ise saç ve makyajdan çok, Tiffany & Co. kolyesiydi. Yaklaşık 145 yıllık bir geçmişe sahip elmas kolye, 1877 yılından beri sadece üç kadının en yakın arkadaşı oldu.

İlk kez Mary Whitehouse’ta, daha sonra Audrey Hepburn’de ve son olarak Lady Gaga’da gördüğümüz: Tiffany & Co.’nun özel yapım kolyesi 30 milyon değerinde!

lady gaga oscar audrey hepburn ile ilgili görsel sonucu

Lady Gaga’ya kusursuz şıklığı garanti eden bu elmas parçasını en iyi taşıyan isim ise kesinlikle Audrey Hepburn!

Elmaslar kadınların en yakın arkadaşıdır desek yalan olmaz ve bu göz kamaştırıcı parça, 140 yıl önce Güney Afrika’da Tiffany kurucusu Charles Lewis Tiffany tarafından keşfedildi.

En İyi Özgün Şarkı kategorisinde Shalalow şarkısıyla Oscar almayı başaran Lady Gaga, Bradley Cooper ile performans sergilemesiyle geceye damga vurdu. Kırmızı halıda Alexander McQueen tasarımı elbise tercih eden Lady Gaga, sahnede Brandon Maxwell imzalı elbise giydi.

lady gaga oscar audrey hepburn ile ilgili görsel sonucu

Cosmopolitan

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...