Mart 2021’in önemli gökyüzü hareketleri

Share

Mart demek bahar demek! Bu ayın ilk haftasında üçüncü cemrenin de düşmesiyle artık bahar mevsimine adım atıyoruz. Merkür retrosundan yeni çıkmışken, bu ay bizlere neler getirecek? Gökyüzü neler vaat ediyor?

İşte 2021 Mart ayının önemli gökyüzü hareketleri!

13 Mart: Balık’ta Yeniay

Bu yeniay, hayatınızda o dönemde meydana gelen veya daha önce olmuş olan her şey için manevi hislerinizin yoğunlaşacağı bir yeniay olacak. İnançlarınıza göre şekillenecek bir dua ya da meditasyon ritüeline vakit ayırabilirsiniz. Bu günlerde yalnız kalmak ve yalnızca fikirlerinize, değerlerinize odaklanmak isteyeceksiniz.

21 Mart: Güneş Koç’a giriyor

Gece ve gündüzün eşit olduğu bu günde, yeni başlangıçlara hazır olun. Kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Hayatınızda değiştirmek istediğiniz her şeyi yoluna koymaya başlayacağınız bir süreç başlıyor. Yeni bir ilişki, yeni bir iş, yeni bir arkadaşlık, yeni bir bebek… Yeniliklere açık olun ve kucaklayın.

21 Mart: Venüs Koç’a giriyor

Flört enerjisiyle dolup taşacağınız, aşkı ve cinselliği doruklarda yaşamak isteyeceğiniz bir döneme merhaba deyin! Venüs ve Koç enerjisi birleşerek muazzam bir karizmayı beraberinde getirecek. Çok daha tutkulu hissedeceksiniz kendinizi. İlk görüşte aşk ihtimallerine açık olun. Koç cesaretiyle sevdiğiniz veya hoşlandığınız kişiye açılmaktan korkmayacaksınız.

28 Mart: Terazi Dolunayı

İlkbaharın bu ilk dolunayında, şifa enerjisiyle kuşanabilirsiniz. Terazi’nin yardımsever ruhu sizde başkalarına da yardımcı olma enerjisi yaratabilir. Yakın dostlarınızla birlikte bir keyif akşamı düzenleyebilir, hoş vakit geçirebilirsiniz. Bu görüşmeden sonra bambaşka bakış açıları kazanacak ve mutlulukla dolacaksınız.

Marie Claire

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...