Pedro Pascal: Mandalorian kostümündeki kişi dublördü

Share

“The Mandalorian” dizisinin başrol oyuncusu Pedro Pascal, bir YouTube programında dizideki karakteri “Din Djarin” ile ilgili ilginç bir itirafta bulundu.

The Hollywood Reporter’ın düzenlediği “Drama Actor Roundtable” programına katılan Pascal, dizideki sahnelerinin çoğunda kendisinin yer almadığını, karakterin seslendirmesini yaptığını ve dublörlerin rolü üstlendiğini söyledi.

Kostümünün çok ağır ve sıcak olduğunu dile getiren oyuncu, şöyle konuştu:

“Çok fazla prova yapıyorduk ve hepsi çok uzun zaman alıyordu. Dürüst olmak gerekirse, 4 ay boyunca kostüm içinde çalışmak benim için çok zorlayıcıydı. Tabii ki benim de oynadığım önemli sahneler var ama bunun için bir çözüm yolu bulduk ve böylece başka projelere de zaman ayırabildim.”

Pascal, aynı zamanda “The Last of Us” dizisinde de rol aldığı için kaskını çıkardığı sahnelerin olmadığını da belirtti.

Oyuncu, dublörler arasında Brendan Wayne’in performansını özellikle takdir ettiğini de ifade etti.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...