Robert De Niro, 79 yaşında yedinci kez baba oldu

Share

Dünyaca ünlü aktör Robert De Niro, 79 yaşında yedinci kez baba olduğunu duyurdu. Oscar ödüllü oyuncu, yeni doğan bebeğinin cinsiyetini ve annesini açıklamadı ancak hamileliğin planlı olduğunu söyledi. De Niro’nun birlikte olduğu kişinin ise dövüş sanatları eğitmeni Tiffany Chen olduğu iddia ediliyor.

De Niro, son filmi “Babam ve Ben” in New York’taki galasında yaptığı açıklamada, “Baba olmak her zaman iyi ve gizemlidir, ne halt olacağını bilemezsiniz” dedi. Ünlü oyuncu, kendi kuşağının en büyük aktörlerinden biri olarak görülüyor. 1974’te “The Godfather 2” filmindeki performansıyla en iyi yardımcı oyuncu Oscar ödülüne layık görüldü. 1981’deyse “Raging Bull” filmindeki performansıyla en iyi oyuncu Oscar ödülünün sahibi oldu.

De Niro’nun yedi çocuğunun dördü farklı annelerden dünyaya geldi. Aktörün ilk eşi Diahnne Abbott’tan iki, ikinci eşi Grace Hightower’dan da iki çocuğu var. Ayrıca manken Toukie Smith ile yaşadığı beraberlikten de ikizleri bulunuyor. De Niro’nun yeni bebeği ise Tiffany Chen’den olduğu tahmin ediliyor. Chen’in babası ise kendi sektöründe çok ünlü bir kung fu hocası.

Robert De Niro’nun 79 yaşında baba olması, Hollywood’da sık rastlanan bir durum değil. Ancak ünlü oyuncu, bu konuda çok da şaşırtıcı olmadığını düşünüyor. De Niro, “Böyle bir şeyi planlamadan nasıl yaparsınız ki?” diye soruyor. Belki de De Niro’nun sırrı, hayatını hep genç tutması ve yeni maceralara açık olmasıdır.

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

You may also like...