Victoria Beckham tekrar Spice Girls’e katılıyor

Share

Bir gün geçmiyor ki, “Spice Girls yeniden bir araya geliyor” fısıltılarına maruz kalmayalım. Fakat bu seferki “Spice Girls birleşiyor” söylentileri öncekilere nazaran çok daha somut kanıtlara dayanıyor.

Geçtiğimiz yıl, Scary Spice lakaplı Spice Girls üyesi Mel B, 2020 yılında gerçekleşecek Glastonbury Festivali’nde kız çetesiyle birlikte sahne alabileceklerini duyurmuştu. Akabinde herkesin aklına ilk gelen soru: “Victoria Beckham da olacak mı?” olmuştu. O halde açıklıyoruz: Victoria Beckham, gelecek yıl 50. kez düzenlenecek olan Glastonbury Festivali’nde Spice Girls kapısını yeniden çalıyor.

Geçtiğimiz aylarda The Lateish Show’a katılan Mel B, Victoria Beckham’ın “Posh Spice” kimliğine geri dönecek olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Komik bir hikaye. Anneannem için aile arasında düzenlediğimiz bir yaz partisindeydik ve Victoria da oradaydı. Victoria anneme gelecek sene yapılacak Glastonbury Festivali’ne seve seve katılacağını söyledi. Bunu sadece ben söylemiyorum, kendisi birebir anneme bu itirafta bulundu.”

En son Mayıs ayında, bir eksikle İngiltere’de turneye çıkan Spice Girls’ü bu defa tam kadro bir arada görecek olmak heyecan verici. Beyoncé’nin Destiny’s Child ile yıllar sonra imza attığı Coachella performansından sonra aynı epik dönüşü 90’lara damgasını vuran bir başka kız çetesi Spice Girls’ten bekliyoruz!

Vogue

Neval Erbak

Kocaeli Üniversitesi Radyo, TV ve Sinema bölümü mezunu olan Neval, İletişim Fakültesi radyosunda yayınlanan ‘Dört Köşe’ adlı programıyla, Aydın Doğan Vakfı 23. Genç İletişimciler Yarışması İşitsel Dal/Müzik Programı kategorisinde 1.'lik ödülü kazandı. Neval, Serinletici'de kültür-sanat, yaşam-eğlence üzerine yazılar yazıyor.

You may also like...