Xiaomi Mi A3 geliyor

Share

Xiaomi’nin uzun zamandır merakla beklenen akıllı telefon modellerinden biri olan Mi A3’ün tanıtımına yaklaştıkça hakkında çıkan bilgiler de çoğalıyor. Şimdi de Xiaomi Polonya’nın resmi hesabından, Xiaomi Mi A3 tanıtım tarihi ile ilgili bazı paylaşımlar yapıldı. Peki, Xiaomi Mi A3 ne zaman tanıtılacak? İşte Xiaomi Mi A3 tanıtım tarihi!

Xiaomi Mi A3 ne zaman tanıtılacak?

Xiaomi Mi A serisinin bir önceki modeli Xiaomi Mi A2 geçtiğimiz yıl, 24 Temmuz tarihinde İtalya’da tanıtılmıştı. Ancak Mi A serisinin yeni üyesi Mi A2, 25 Temmuz 2019 tarihinde Polonya’da gerçekleştirilecek. Xiaomi Polonya’nın resmi hesaplarından paylaşılan görsel ile birlikte ortaya çıkan tanıtım tarihi, muhtemelen küresel lansman için belirlenmiş tarih. Bu da küresel lansmanın Polonya’da gerçekleşme ihtimalini güçlendiriyor.

xiaomi mi a3 tanıtım tarihi

Xiaomi Mi A3 özellikleri ile nasıl olacak?

6,08 inç büyüklüğündeki AMOLED ekrana sahip olması beklenen Xiaomi Mi A3, parmak izine de ekranın içinde yer veriyor. Arka kasada bulunan üçlü kamera kurulumunun ana kamerası 48 MP çözünürlüğünde iken, ön kamera 32 MP çözünürlüğünde.

4,030 mAh bataryaya sahip olan model, 18W şarj desteğine sahip olacak. Bununla birlikte yeni modelin Snapdragon 665 işlemcisinden gücünü alması bekleniyor. Ayrıca Android One programına dahil olan Mi A3, güncellemeleri de oldukça hızlı alacaktır.

https://shiftdelete.net/xiaomi-mi-a3-tanitim-tarihi-belli-oldu

Emre Kalkan

Serinletici idari işler yöneticisi ve teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu.

You may also like...