Xiaomi Mi Band 8’in resmi görselleri yayınlandı

Share

Xiaomi’nin yeni akıllı bilekliği Mi Band 8 yakında geliyor. Çinli teknoloji devi 18 Nisan 2023’te düzenleyeceği bir etkinlikle yeni ürününü tanıtacak. Etkinlikte ayrıca Xiaomi 13 Ultra akıllı telefon ve Xiaomi Pad 6 tablet de görücüye çıkacak.

Xiaomi Mi Band 8’in tasarımı hakkında resmi posterler yayınlandı. Posterlere göre yeni model önceki nesillere benzer bir kavisli ekranla gelecek. Ancak kayış bağlantısı için özel yuvalar ve farklı renk ve malzeme seçenekleri sunulacak. Xiaomi bu sayede kullanıcıların kayışları istedikleri zaman değiştirebileceklerini vurguluyor.

Xiaomi Mi Band 8'in tanıtım tarihi açıklandı: İşte görüntüleri

Xiaomi Mi Band 8’in donanım özellikleri henüz resmi olarak açıklanmadı. Ancak internete sızdırılan bilgilere göre cihaz Bluetooth 5.1 bağlantısı ve 3.87V kapasiteli bir pil ile gelecek. Ayrıca yeni sensörlerle daha gelişmiş sağlık ve spor takibi yapabilecek.

Xiaomi Mi Band 8'in tanıtım tarihi açıklandı: İşte görüntüleri

Xiaomi Grubu Başkanı Lu Weibing yeni ürün hakkında “daha şık, daha profesyonel ve daha eğlenceli bir Xiaomi bilekliği” ifadelerini kullandı. Ancak ürünün fiyatı veya çıkış tarihi gibi detaylar henüz belli değil. Bu bilgileri öğrenmek için 18 Nisan’daki etkinliği beklememiz gerekecek.

Mesnet Önal

Bir gün hayatta yaptığı veri analizlerinden sıkılan Mesnet, verinin kendisini yaratma macerasıyla çıktı yola. Önündeki engelleri her aşışında eski iş arkadaşlarına daha çok iş çıkartarak...

You may also like...