Xiaomi kurucusu Redmi 7 görsellerini paylaştı

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu dair sızıntılar durmak bilmiyor. Geçtiğimiz günler dayanıklılık testi ile karşımıza çıkan Redmi 7 bu defa ise basın görselleri ile karşımızda.

Xiaomi Redmi 7 basın görselleri ortaya çıktı

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonun adı her ne kadar kesinleşmiş olmasa da neye benzeyeceği artık son derece net. Zira Xiaomi’nin kurucusu Lei Jun Weibo üzerinde Redmi’nin yeni akıllı telefonun resmi basın görsellerini paylaştı.

Çift renkli arka cam yüzeyin kullanıldığı modelde ayrıca çıkıntılı bir çift arka kamera yer alıyor. Parmak izi sensörünün arka tarafa konumlandırıldığı akıllı telefonda Redmi logosu da dikkat çekiyor.

Her ne kadar yeni görsellerde modelin ön yüzünü göremesek de ön kamera için küçük bir çentiğe yer verilen modelde 2.5D cam kullanılmış. 48 Megapiksel çözünürlüklü arka kameranın kullanıldığı modelin söz konusu görselleri için ayrıca şirketin kurucusu render görseller olmadığını ve gerçek olduğunu da ekledi.

Redmi Pro 2, Redmi 7 Pro ve Redmi 7 isimleriyle anılan akıllı telefonun 10 Ocak tarihinde resmiyet kazanması bekleniyor.

Xiaomi kurucusu Redmi 7 görsellerini paylaştı!

Shiftdelete

Emre Kalkan

Mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili olan Emre, konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda. Emre, Serinletici'ye pek çok konuda katkı sağlıyor. | emre.kalkan@serinletici.com

İlgili Yazılar:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.