Adele’in Kredi Kartı Yetersiz Limit Verdi!

İngiltere’nin gelmiş geçmiş en zengin kadın şarkıcısı Adele, alışveriş yaparken kredi kartı limitine takıldı.

Forbes verilerine göre; zenginler listesinin kadınlar kategorisinde, 85 milyon sterlinlik (yaklaşık 350 milyon TL) serveti ile İngiltere’nin gelmiş geçmiş en zengin kadın şarkıcısı ünvanının da sahibi olan Adele, alışveriş yaparken kredi kartı limitine katıldı.

Müzik tarihinin en değerli kadın sanatçısı ünvanına da sahip olan Adele, yaşadıklarını The Mirror’a anlattı.

Dünya turu kapsamında gittiği ABD’nin San Jose kentinde utan verici bir olay yaşadığını belirten Adele, alışveriş için gittiği mağazada, kredi kartının yetersiz bakiye uyarısı verdiğini ve utanç içinde mağazayı terk etmek zorunda kaldığını söyledi.

‘Beni tanımadılar’

Adele, “O gün benim için oldukça utandırıcıydı. Kimse Adele olduğumu anlamadı, tek tesellim bu oldu” dedi.

400 milyon liralık anlaşma

2016 Billboard Müzik Ödülleri’nde en iyi sanatçı ödülünü kazanan Adele, kısa süre önce Sony Music’le yaptığı 90 milyon sterlin (yaklaşık 400 milyon lira) değerindeki anlaşmayla gündemdeydi.

NTV

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Sezin Nil Tufan Bardakçı

Her şey için yeterli olduğu sanılır ama Nil için satranç oynamak elde ettiği şampiyonluklara rağmen sadece fazla iddialı bir hobiden ibaret. Yeterince zeki olduğunu göstermek yerine herkesin iyi olabilmeyi bu kadar dilediği bir oyunu kendisine iktisata yönlendiren bir analitik düşünce kaynağı olarak yorumluyor. Çok düşünüp az konuşuyor ve çok okuyup az yazıyor. Hayatın ona gelişini doğru yorumlayana kadar olanları saymazsak İstanbul Ticaret Üniversitesi İktisat Bölümü mezunluğundan pek de haz etmiyor. Oyunun kurallarına aykırı bir “rok” daha deyip onu yenilmez satranççı kimliği Colly’e hapsetmeden hayatta savrulmayı umuyor. Maroon 5 eşliğinde. | nil.tufan@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.