Close

Elon Musk: Akıllı telefonlar ve saatler dünün teknolojisi

Zaman zaman aldığı ilginç kararlar ve paylaştığı tweetler ile gündeme gelen Elon Musk bu kez kendi ürünü için bir yorumda bulundu. Geleceği takıntı haline getiren ünlü girişimci, Twitter üzerinden yaptığı Tesla Watch yorumu ile tekrar gündeme geldi.

Bir haber sitesinin Tesla Watch haberini cevaplayan Musk, geçenlerde tanıtılan Neuralink teknolojisine göndermede bulundu. Elon Musk’ın Tesla için bir bir akıllı saat geliştirdiği hakkında yapılan paylaşıma Elon Musk şu cevabı verdi: “Kesinlikle hayır. Akıllı telefonlar ve saatler dünün teknolojisi, Neuralink yarının teknolojisi.”

elon musk tesla watch yorumu

Tesla Watch projesi, Tesla araç sahiplerinin üçüncü parti yazılımlarla uğraşmadan araçlarını saat üzerinden yönetebilmesini sağlayacak. Bir anahtar işlevi görecek olan saat için henüz çok az bilgi mevcut.

Görünüşe göre ünlü girişimci, akıllı saat gibi sıradanlaşmış teknolojilerin yerine yaptığı büyük atılımların gündeme gelmesini istiyor.

Ağustos ayının sonunda düzenlenen canlı yayınla Neuralink adı verilen beyin implantıyla ilgili birçok bilgiye sahip olmuştuk. Bu implantın tanıtımı hem teknoloji hem de tıp gündemini kasıp kavurmuştu. Hastalıklara çare olmaya hazırlanan bu teknoloji hakkındaki gelişmeler hala gündeme gelmeye devam ediyor.

https://shiftdelete.net/elon-musk-ilginc-tesla-watch-yorumu
Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Emre Kalkan

Serinletici teknoloji editörü Emre, mobil cihazlara ve donanımlara oldukça ilgili ve konsol oyunları olmadan yaşayamayacağına inananlardan. Türkiye'de VR'ın da öncülerinden olan Emre, bilgisayar programcılığı mezunu ve kendisine rol model olarak Elon Musk'ı seçmiş durumda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.