Close

İnce: İmamoğlu Cumhurbaşkanı adayı gösterilirse desteklerim

Cumhurbaşkanlığı adaylığıyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP’li Muharrem İnce, “Partimin milletvekilleri Ekrem İmamoğlu aday demişse bana düşen görev, ona yardımcı olmaktır”dedi.

CHP’li Muharrem İnce, katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanlığı iddiasının sürdüğünü ifade eden İnce,”Partinin genel başkanı doğal cumhurbaşkanı adayıdır. CHP’nin Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı adayı olmaya mecburdur. Genel Başkan derse ki ben ‘Cumhurbaşkanı adayıyım’ kendisini desteklerim. Ne istiyorsa orada olurum. ‘Al arabayı gez, katkı sağla’ derse Sağlarım. Kendisi aday olursa ben yanındayım. Aday olmadığı tüm durumlarda ben aday olmak için ne gerekiyorsa yapacağım” dedi.

“İMAMOĞLU’NA YARDIMCI OLURUM”

‘CHP Abdullah Gül veya Ekrem İmamoğlu’nu aday gösterirse tavrınız ne olur?’ sorusuna ise İnce, “Ekrem İmamoğlu ayrı, Abdullah Gül ayrıdır. Partimin milletvekilleri Ekrem İmamoğlu aday demişse bana düşen görev, ona yardımcı olmaktır” cevabını verdi.

Nayn

Bu yazıyı paylaşmak ister misiniz?
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Share on LinkedIn
Linkedin
Email this to someone
email

Sema Doğan

Akdeniz Üniversitesi İktisat Bölümü'nden mezun olan Sema, İzmir'de özel bir şirkette danışman olarak çalışıyor. Konu film olduğunda izleyicilikten yorumlamaya her alanda heyecanına engel olamayan Sema'yı arkadaşları "Film Girl" olarak anıyor. Bununla birlikte teknolojiye büyük ilgi duyan Sema, Serinletici için kültür-sanat, yaşam ve teknoloji içerikleri sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.