La Casa de ‘Bulgari!’

La Casa de Papel, geçtiğimiz senenin en çok izlenen dizileri arasındaydı. Tokio rolü ile bizi kendine hayran bırakan Ursula Corbero, soygun işine ara verdi ve şimdilerde Bulgari’nin yüzü olmakla meşgul! İtalyan mücevher markasının en yeni pırlanta koleksiyonu Fiorever RVLE’un yüzü olan İspanyol oyuncu kısacık kestirdiği saçları ille dikkat çekiyor.

“Fiorever, çiçeği Bulgari’nin resmi sembolü yapıyor. Mücevherin klasik motiflerinden biri olan çiçekler, Bulgari ile ölümsüzleşiyor. Roma’nın yaşama olan tutkusunu sembolize eden çiçek pırlantalar, 1920’den beri bizim usta el işçiliğimizde hayat buldu,” diyen Bulgari, basın bültenleri ile yeni koleksiyonlarını açıkladı.

Ünlü fotoğrafçı Mario Sorrenti tarafından çekilen kampanya resimlerinde Corbero’nun asi tavırları ve çiçekli mücevherlerin ihtişamı göz alıcı bir kontrast yaratıyor. Fiorever koleksiyonunun illk gösterimi, Dubai’de yıldız dolu bir gece ile yapıldı. Bulgari’nin, Lady Kitty Spencer, gibi diğer marka elçileri de geceye katılan isimler arasındaydı.

Elle