Galaxy S8’e Ait Bir Basın Görseli Sızdırıldı

Samsung Galaxy S8 modeline ait yeni fotoğraflar ortaya çıkmaya devam ediyor. Cihazın tasarımının ardından bu kez, Galaxy S8 basın görselleri ortaya çıktı!

Akıllı telefon sektöründe gözler, Samsung’un Nisan ayında tanıtması beklenilen yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeline çevrilmiş durumda.

Samsung Galaxy S8’in teknik özelliklerini sızdırmamak için şirket büyük bir gayret gösterirken, cihazın tasarımı tüm detayları ile birlikte ortaya çıktı.

Galaxy S8, ekran kasa oranı ile dikkat çekecek!

Akıllı telefon sektöründe sızıntıları ile tanınan Evan Blass, Twitter hesabı üzerinden dün Galaxy S8’e ait olan bir görseli paylaşmıştı.

Bugün Slash Leaks tarafından sızdırılan Galaxy S8 basın görseli ise, cihazın tüm tasarımsal detaylarının ortaya çıkmasına neden oldu.

Arka tarafı S7 Edge modeli ile benzer tasarımsal hatlara sahip olan Galaxy S8, ön yüzünde büyük değişiklikler ile birlikte geliyor.

Alt ve üst çerçeveleri olabildiğince ince tutmayı hedefleyen Samsung, böylece yer tasarrufu sağlayarak ekran kasa oranını minimum seviyeye indirmiş durumda.

Shiftdelete

Paylaşın!Tweet about this on TwitterShare on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Pin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Tolga Erbak

1986 yılında Kırklareli’de doğan Tolga Erbak, ilk ve orta öğretimini aynı şehrin Lüleburgaz ilçesinde tamamladı. Eğitim yaşamına İstanbul Kültür Üniversitesi’nde işletme okuyarak devam eden Tolga, üniversite yaşamının ardından İngiltere’de dil eğitimini tamamladı. Bu süre zarfında online dergi EDergim’in genel yayın yönetmenliği, yabancı film/diziler için altyazı çevirileri ve çeşitli dergi & sitelere Formula 1 haber çevirileri yapıp köşe yazıları yazan Tolga, aynı zamanda Türkiye’de önemli yer tutan sözlük sitelerinden Limon Sözlük’ün de kurucusu. Tolga Erbak’ın 2010 yılında başladığı ilk romanı Gidecek Var, yaklaşık 1,5 yılda tamamlandı ve 2012′nin Aralık ayında, Cinius Yayınları’ndan çıktı. 2015 yılında Beykent Üniversitesi İşletme Yönetimi (MBA) bölümünde yüksek lisansını tamamlayan Tolga, yine 2015’te, internet kullanıcılarının değişen beklentileri çerçevesinde Limon Sözlük’ü yeniden konumlandırarak aktüel haber-eğlence sitesi Serinletici'nin kurulmasına öncülük etti ve halen Serinletici'nin genel yayın yönetmenliği konumunda yer alıyor. | tolga.erbak@serinletici.com

You may also like...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.